GC Rieber GC Rieber 140 år

GC Rieber markerte sitt 140-årsjubileum samtidig som de feiret  GC Rieberfondenes 90-årsjubileum. I forbindelse med arrangementet for alle ansatte med følge ble også konsernets nye visuelle identitet og visjon lansert.  

Mapping i Grieghallen
Mapping i Grieghallen
Mapping i Grieghallen
Mapping i Grieghallen
Publikum på scenen i storesalen
Publikum på scenen i storesalen

Kontakt

Bergen

linn.mevold@apriil.no
41 43 22 28

Kong Christian Fredriks plass 3
5006 BERGEN

 

Oslo

christian.raae@apriil.no
98 04 61 86

Sjøfartsbygningen, Kongensgate 6
0154 OSLO

 

Stavanger

arnstein.torsvoll@apriil.no
90 51 18 72

Nykirkebakken 7
4013 STAVANGER

Trond Albert Skjelbred
Partner
trond.skjelbred@apriil.no
909 95 909

Fredrik Hannestad
Byråleder PR
fredrik.hannestad@apriil.no
907 87 621

Silje Ulveseth
Kommunikasjonsrådgiver
silje.ulveseth@apriil.no
918 09 769

Frida Urheim
Kommunikasjonsrådgiver
frida.urheim@apriil.no
900 75 961

Hans Wilhelm Gullestad
Senior kommunikasjonsrådgiver
hans.gullestad@apriil.no
907 60 854

Arne Abrahamsen
Senior kommunikasjonsrådgiver
arne.abrahamsen@apriil.no
951 39 220

Einar Rustad Nilssen
Byråleder Reklame Oslo
einar.nilssen@apriil.no
906 99 697

Astri Totland
Art Director
astri.totland@apriil.no
984 01 191

Arnstein Torsvoll
Byråleder Reklame Stavanger
arnstein.torsvoll@apriil.no
905 11 872

Kenneth Dahling
Byråleder Media
kenneth.dahling@apriil.no
952 24 714

Marianne Madsen
Prosjektleder Apriil Media AS
marianne.madsen@apriil.no
988 19 348

Jan Olav Åmdal
Kreativ leder Event
jan.olav.aamdal@apriil.no
915 68 624

Harold Sletten
Byråleder Event
harold.sletten@apriil.no
415 02 096

Lasse Marøen
Rådgiver Digital Markedsføring
lasse.maroen@apriil.no
970 45 704

Benedicte Hvidsten
Digital Markedsfører
benedicte.hvidsten@apriil.no
93039698

Tonje Pedersen
Tekstforfatter/Journalist
tonje.pedersen@apriil.no
93258967

Charlotte Øveraas
Prosjektleder
charlotte.overaas@apriil.no
48078283

Kristoffer Borchgrevink
Grafisk designer
kristoffer.borchgrevink@apriil.no
40193299

Lisa Andreassen
Kreatør
lisa.andreassen@apriil.no
93821342

Jon Arne Tjelta
Digital designer
jon.arne.tjelta@apriil.no
99700572

Linda Sævild
Rådgiver
linda.saevild@apriil.no
93874518

Erle Øglænd
Grafisk designer
erle.ogland@apriil.no
92065571

Linda Gudmestad
Tekstforfatter/kreatør
linda.gudmestad@apriil.no
90638388

Hilde Folgerø
Prosjektleder
hilde.folgero@apriil.no
99565304

Håkon Opdal
Kommunikasjonsrådgiver
hakon.opdal@apriil.no
411 43 930

Mari Kihle
Konseptutvikler/Tekstforfatter
mari.kihle@apriil.no
(+47) 91 70 42 65

Olav Iversen
Art Director / Designer
olav.iversen@apriil.no
(+47) 92 64 30 79

Christian Silseth
Art Director / Designer
christian.silseth@apriil.no
(+47) 95 84 91 12

Monica Madsen
Prosjektleder
monica.madsen@apriil.no
(+47) 95 27 11 69

Tone Mehren
Art Director / Designer
tone.mehren@apriil.no
(+47) 92 65 30 43

Cathrine Lillebøe Håland
Prosjektleder
cathrine.haaland@apriil.no
(+47) 92 81 14 18

Conny Breivik
Kommersiell leder/Rådgiver Design
conny.breivik@apriil.no
(+47) 97 67 12 33

Doffen Trellevik
Kreativ leder (CD)
doffen@apriil.no
(+47) 92 44 25 93

Einar Rustad Nilssen
Strategidirektør / Leder Oslo
einar.nilssen@apriil.no
(+47) 90 69 96 97

Jon Hjørnevik
Tekstforfatter
jon.hjornevik@apriil.no
(+47) 91 39 44 94

Lasse Marøen
Rådgiver Digital Markedsføring
lasse.maroen@apriil.no
(+47) 97 04 57 04

Linda Hansen
Prosjektleder
linda.hansen@apriil.no
(+47) 92 04 16 85

Malin Skjelnes
Prosjektleder
malin.skjelnes@apriil.no
(+47) 93 05 32 52

Marie Tveit
Rådgiver Digital Markedsføring
marie.tveit@apriil.no
(+47) 95 10 57 96

Pedro Moreira
Grafisk designer
pedro.moreira@apriil.no
(+47) 45 13 07 02

Per Thoresson Lund
Senior Designer/Art Director
per.lund@apriil.no
(+47) 95 15 95 07

Stephan Meyer
Daglig leder
stephan.meyer@apriil.no
(+47) 99 74 75 94

Svein Arne Nesøy
Multimedia Designer
svein.nesoy@apriil.no
(+47) 90 86 32 97

Svein Kvamme
Multimedia Designer
svein.kvamme@apriil.no
(+47) 99 23 39 96

Thomas Bråten
Multimedia Designer
thomas.braten@apriil.no
(+47) 95 72 73 85

Tom-Asle Flatholm
Art Director / Designer
tom-asle.flatholm@apriil.no
(+47) 95 01 02 96

Jan Olav Åmdal
Kreativ Leder / Rådgiver
jan.olav.aamdal@apriil.no
91568624

Linn Campbell Schreuder
Senior Prosjektleder
linn.campbell.schreuder@apriil.no
95285108

Sasja Haven
Produsent
sasja.haven@apriil.no
99249310

Kristina Øyen
Prosjektkoordinator
kristina.oyen@apriil.no
47842565

Janne Bolstad
Rådgiver / Produsent
janne.bolstad@apriil.no
90658541

Harald Riisnes
Senior Prosjektleder / Rådgiver
harald.riisnaes@apriil.no
93459672

Sindre Hauge
Key Account Manager
sindre.hauge@apriil.no
99707782

Bruno Blanchard
AD / Designer
bruno.blanchard@apriil.no
47 03 75 12

Olaf Hatland
Mediekonsulent
olaf.hatland@apriil.no
47 66 58 81

Randi Mikkelsen
Mediekonsulent
randi.mikkelsen@apriil.no
94 29 17 80

Silje Undal
Mediekonsulent
silje.undal@apriil.no
93 02 74 13

Alice Ringkjøb
Salgsleder / Prosjektutvikler
alice.ringkjob@apriil.no
93 00 47 15

Ann Karene Rasmussen
Teamleder / Innholdsskaper
ann.rasmussen@apriil.no
402 10 326

Christian Olowo
Salg / Prosjektutvikler
christian.olowo@apriil.no
90172888

Linn Mevold
Byråleder Innhold
linn.mevold@apriil.no
414 32 228

Susann Hellesnes
Innholdsskaper
susann.hellesnes@apriil.no
995 16 319

Maria Valding Seim
Senior Prosjektleder
maria.valding.seim@apriil.no
930 98 241

Alek Pérez
Videofotograf/Digital Marketingkonsulent
alek.perez@apriil.no
988 89 887

Kristin Weber
Senior kommunikasjonsrådgiver
kristin.weber@apriil.no
93282549

Håvard Kroken Holme
Innholdsskaper video
havard.holme@apriil.no
932 53 775

Kristin Elisabeth Winther Jørgensen
Prosjektleder / Innholdsskaper
kristin.winther@apriil.no
971 52 435

Rebecca Nedregotten Strand
Fagleder levende bilder / Innholdsskaper
rebecca.strand@apriil.no

Espen Vik Morild
Fagleder podkast
espen.morild@apriil.no
944 85 534

Kristine Hustoft Haukali
Digital Markedsfører
kristine.haukali@apriil.no
929 97 704

Solveig Keim
Project management lead
solveig.keim@apriil.no
99605961

Embla Robertson
AD/Kreatør
embla.robertson@apriil.no

Christian Raae
Byråleder
christian.raae@apriil.no
98 04 61 86

Pål Austnes-Underhaug
Digital Markedsfører
paal.austnes-underhaug@apriil.no
95 10 06 00

Vibeke Johannesen
Byråleder PR Oslo
vibeke.johannesen@apriil.no
41140333

Helena Haldorsen
Kommunikasjonsrådgiver
helena.haldorsen@apriil.no
97488015

Theodor Barndon Helland
Kommunikasjonsrådgiver
theodor.helland@apriil.no
47880799

Henriette Bruusgaard
Kommunikasjonsrådgiver
henriette.bruusgaard@apriil.no
93807251

Marte Lie
Prosjektleder
marte.lie@apriil.no
92211427

Christian Furu
Tekstforfatter/kreatør
christian.furu@apriil.no
45696311

Kathrine Bjerga
Merkevarerådgiver
kathrine.bjerga@apriil.no
90198167

Silje Bøyum
Tekstforfatter/kreatør
silje.boyum@apriil.no
95876909

Camilla Løland
Senior Designer
camilla.loland@apriil.no
91833523

Sandra Marøy
Digital Markedsfører
sandra.maroy@apriil.no
41729605

Martin Fauskanger
Kreatør/AD
martin.fauskanger@apriil.no
45257897

Beate Husa
Kommunikasjonsrådgiver
beate.husa@apriil.no
94988063

Reklame

Einar Rustad Nilssen
Byråleder Reklame Oslo
einar.nilssen@apriil.no
906 99 697

Arnstein Torsvoll
Byråleder Reklame Stavanger
arnstein.torsvoll@apriil.no
905 11 872

Lasse Marøen
Rådgiver Digital Markedsføring
lasse.maroen@apriil.no
970 45 704

Christian Raae
Byråleder
christian.raae@apriil.no
98 04 61 86

Design

Conny Breivik
Kommersiell leder/Rådgiver Design
conny.breivik@apriil.no
(+47) 97 67 12 33

Story

Linn Mevold
Byråleder Innhold
linn.mevold@apriil.no
414 32 228

Event

Harold Sletten
Byråleder Event
harold.sletten@apriil.no
415 02 096

PR

Fredrik Hannestad
Byråleder PR
fredrik.hannestad@apriil.no
907 87 621

Digital Markedsføring