Norgesmøllene AS Øvelser hos Norgesmøllene

PR

Involverte personer

Fredrik Hannestad
Byråleder PR
fredrik.hannestad@apriil.no
907 87 621

Krishan Totland
Partner
krishan.totland@apriil.no
954 45 805

Relaterte tjenesteområder

Kunde: Norgesmøllene AS

For at organisasjonen skal være godt forberedt på en eventuell krisesituasjon, gjennomfører Norgesmøllene rutinemessige beredskapsøvelser.

Apriil PR har hjulpet toppledelsen i Norgesmøllene med å gjennomføre årlige beredskapsøvelser samt å yte rådgivning under akutte situasjoner der medias interesse har vært stor.

Apriil PRs bistand har gjort at toppledelsen hos Norgesmøllene nå er trygge på hva man skal gjøre når noe uventet oppstår.

Kontakt

Oslo

einar.nilssen@apriil.no
906 99 697

Dronningens gate 22
0154 OSLO

 

Bergen

magnar.oyhovden@apriil.no
404 85 180

Kong Christian Fredriks plass 3
5006 BERGEN

 

Stavanger

arnstein.torsvoll@apriil.no
905 11 872

Løkkeveien 111
4007 STAVANGER

Trond Albert Skjelbred
Partner
trond.skjelbred@apriil.no
909 95 909

Fredrik Hannestad
Byråleder PR
fredrik.hannestad@apriil.no
907 87 621

Krishan Totland
Partner
krishan.totland@apriil.no
954 45 805

Silje Ulveseth
Kommunikasjonsrådgiver
silje.ulveseth@apriil.no
918 09 769

Arent Kragh
Senior kommunikasjonsrådgiver
arent.kragh@apriil.no
414 64 945

Hans Wilhelm Gullestad
Senior kommunikasjonsrådgiver
hans.gullestad@apriil.no
907 60 854

Arne Abrahamsen
Senior kommunikasjonsrådgiver
arne.abrahamsen@apriil.no
951 39 220

Einar Rustad Nilssen
Byråleder Reklame Oslo
einar.nilssen@apriil.no
906 99 697

Bente Souter
Grafisk designer
bente.souter@apriil.no
900 94 138

Astri Totland
AD/Designer
astri.totland@apriil.no
984 01 191

Arnstein Torsvoll
Byråleder Reklame Stavanger
arnstein.torsvoll@apriil.no
905 11 872

Stephan Meyer
Byråleder Reklame Bergen
stephan.meyer@apriil.no
997 47 594

Conny Breivik
Kommersiell leder/Rådgiver Design
conny.breivik@apriil.no
976 71 233

Kenneth Dahling
Byråleder Story
kenneth.dahling@apriil.no
952 24 714

Jan Olav Åmdal
Kreativ leder Event
jan.olav.aamdal@apriil.no
915 68 624

Harold Sletten
Byråleder Event
harold.sletten@apriil.no
415 02 096

Lasse Marøen
Rådgiver Digital Markedsføring
lasse.maroen@apriil.no
970 45 704

Tore Torsvik
Kommersiell leder Story
tore.torsvik@apriil.no
464 05 746

Reklame

Einar Rustad Nilssen
Byråleder Reklame Oslo
einar.nilssen@apriil.no
906 99 697

Arnstein Torsvoll
Byråleder Reklame Stavanger
arnstein.torsvoll@apriil.no
905 11 872

Stephan Meyer
Byråleder Reklame Bergen
stephan.meyer@apriil.no
997 47 594

Design

Conny Breivik
Kommersiell leder/Rådgiver Design
conny.breivik@apriil.no
976 71 233

Story

Kenneth Dahling
Byråleder Story
kenneth.dahling@apriil.no
952 24 714

Tore Torsvik
Kommersiell leder Story
tore.torsvik@apriil.no
464 05 746

Event

Harold Sletten
Byråleder Event
harold.sletten@apriil.no
415 02 096

PR

Fredrik Hannestad
Byråleder PR
fredrik.hannestad@apriil.no
907 87 621

Digital Markedsføring

Lasse Marøen
Rådgiver Digital Markedsføring
lasse.maroen@apriil.no
970 45 704